Náš tip

Náš tip

Moderní styl - Dámy

Foto (GEOX)

Vzhled
Být dokonalá zabere spoustu času. Zásadní je výběr takové obuvi, která život usnadní namísto aby ho komplikovala. Musí být nejen pohodlná, ale zároveň to musí být i láska na první pohled. Moderní vzhled je založen na kombinování lakovaných i velurových materiálů a propůjčuje tomuto stylu punc jedinečnosti. Doplňte odpovídající kabelkou a úspěch je zaručen.

 

Tip
Chcete upozornit na vaši novu obuv? Potom si oblečte široké kalhoty pod kolena, tzv. culottes a voilà:  od vaší obuvi nelze odtrhnout pohled. Odvážné dámy dovedou svůj outfit k dokonalosti ponožkami výrazné barvy, která se může objevit I na horní části oděvu.

Moderní styl - Pánové

Foto (Salamander)

Vzhled
Muži touží po stabilitě. Spolehlivost a  dobrá opora  jsou vlastnosti, které muži očekávají od svých bot. Především však chtějí, aby vizuelně bodovali a svým výběrem poukázali na to, že disponují citem pro styl. Pohodlí je ale také velmi důležité a vítané je i něco navíc v podobě praktického zipu sloužícího k rychlejšímu vklouznutí a vyklouznutí z obuvi a tohoto pohodlí se navzdory veškeré úžasnosti muži nemíní vzdát.


Tip
U úzkých kalhot, které jsou momentálně trendy někdy vyvstává otázka, jestli je nosit přetažené přes obuv a nebo nosit spíše zastrčené. Řešení je nasnadě, jestliže kalhoty  u kotníku odstávají, můžete je jednoduše nosit přetažené přes obuv. Jestli jsou úzké nebo rovně střižené, působí módněji, když je trošku ohrnete. Obuv ve hnědé barvě je absolutně trendy a lze ji nekonečně kombinovat.